Z bloga fotografa

Portrety zwykłych ludzi...

Dodano: 24 październik 2010 r.
Portrety zwykłych ludzi...
Pisałem niedawno po podróży do Turcji: "Bicie serca. Pocą się ręce. Podejść czy odejść? Język zasycha w gardle. W końcu podchodzę i pytam - mogę zrobić Panu zdjęcie? Taaaaaaak ;) Po chwili już po wszystkim. To takie proste. Wielu ludzi lubi się fotografować. Innych trzeba przekonywać. Emocje są niezapomniane...".

Dzisiaj jestem bogatszy o tamte tureckie doświadczenia w portretowaniu. Podróżując po Jordanii i Egipcie szukałem ciekawych, prostych ludzi i próbowałem pokazać ich emocje znów w wąskim portrecie. Co ciekawe czułem,  że wielu z nich było przed obiektywem szczerych i otwartych. Nie grali na siłę, lecz pokazywali samych siebie. I odkryłem kolejne tajemnice ludzkiej duszy. Nie trzeba być bogatym, zasobnym w dobra świata, by być po prostu sobą. Bo tacy właśnie wydają się być spotkani przeze mnie Egipcjanie i Jordańczycy. Tacy zwykli i szczęśliwi na swój sposób ludzie.

Zapraszam do dwóch galerii - Arabscy przyjaciele i Egipskie osobistości. To kontynuacja projektu tureckiego, na stronie opublikowana jak "Streetportrety czyli prełamywanie lodów..."

Zobacz także:
Arabscy przyjaciele...
Arabscy przyjaciele...
Dodano: 24 październik 2010 r.
Kiedy spotkasz Jordańczyka, zrób mu portret. Odwdzięczy się szczerych uśmiechem. Spotkani w Jordani, czyli arabscy przyjaciele.
Polecane galerie
Dodano: 15 luty 2010 r.
zobacz więcej
Dodano: 15 sierpień 2010 r.
zobacz więcej
Dodano: 2 luty 2010 r.
zobacz więcej
Dodano: 2 luty 2010 r.
zobacz więcej

© 2019 - Marek Kuder - Fotografia Blog  |  Mapa strony  |  Poleć stronę Portfolio online: Albumio      Realizacja: Marcom Interactive